TAVS VESELĪBAS GIDS!

Jaunumi

Mūsu Ārsti

group
Augstas kvalifikācijas dakteri un speciālisti, labākie savā specializācijā, kuri aktīvi paplašina zināšanas un iet līdzi jaunākajām ārstēšanas metodēm, lai kvalitatīvāk spētu palīdzēt pacientiem atgriezties ierastajā dzīves ritmā.

Pakalpojumi

heart
Ārstu un speciālistu konsultācijas, fizioterapija, masāžas, teipošana, locītavu hialuronskābes injekcijas, brūču aprūpe, intravenozās vitamīnu infūzijas. Ja rodas jautājumi, droši zvanat un reģistratūrā Jums sniegs konsultāciju par individuālu risinājumu.

Pieņemšanas Laiki

phone
Neatliec vizīti! Iepazīstoties ar dakteru pieņemšanas laikiem, iesakām Jums zvanīt uz reģistratūru, aizpildīt pieteikuma formu vai rkastīt info@rietumuklinika.lv Saskaņosim piemērotāko laiku tieši jums! Atgādinām ka visi mūsu dakteri ir praktizējoši.

Jautājumi un Atbildes

Nē, mūsu klīnika ir privātklīnika un nosūtījums nav nepieciešams.
Ja plānojat izmantot apdrošināšanas polisi izdevumu segšanai, var būt nepieciešams ārsta nosūtījums. Par to varat pārliecināties, savas apdrošināšanas programmas noteikumos. Katrai kompānijai un programmām pastāv atšķirīgi nosacījumi. Mūsu klīnikai ir noslēgti līgumi ar šādām apdrošināšanas kompānijām: Balta AAS, Compensa Life Vienna Insurance Group SE, ERGO Life Insurance SE, Gjensidige Baltic AAS, IF P&C Insurance AS, Seesam Insurance AS. Ja Jums ir cita apdrošināšana, tad mēs visiem pacientiem, vienmēr izsniedzam čeku ar rekvizītiem, kā arī saņemiet konsultācijas slēdzienu. Šo ir iespējams iesniegt Jūsu apdrošināšanas kompānijā.
Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem

KONTAKTI