Matīss Timofejevs

Sertificēts fizioterapeits

Būšu godīgs, mūsu rokas bez zināšanām var izmantot pacientu glaudīšanai un mierināšanai, bet tas līdzēs tikai nedaudz un uz vienu brīdi, kaut gan nevaru noliegt cik daudz spējam paveikt tikai ar saprotošu pieskārienu, vārdiem, motivēšanu un līdzestību. Mans spēcīgākais ierocis savā darba praksē būs manuālā terapija pēc ‘’Maitland’’. 

Kas ir “Maitland?” Ārstniecības metode, kur ar roku palīdzību, ārsts lokalizēti un dozēti ietekmē patoloģiski mainītu cilvēka balsta kustības struktūru ar mērķi normalizēt locītavu kustību, mīksto audu elasticitāti, likvidēt asinsvadu un nervu saspiedumu. 

Pacientu pozicionējot precīzās pozīcijās un ar ārsta manuālu spēka impulsu iedarbojoties uz attiecīgo locītavu vai iekšējo orgānu segmentiem, var panākt ātrus uzlabojumus.Uzsvars tiek likts uz padziļinātu anamanēzes ievākšanu,gadījuma analīzi un tulītēju risināšanu! Bet tas vēl nav viss!

Savā darba praksē izmantoju visu iegūto informāciju ,kuru esmu ieguvis līdz šim taij skaitā, kinezioloģisko teipošanu, klasisko masāžu, mīksto audu thnikas(trigerpunktu atbrīvošana,dziļo mīksto audu tehnikas,fasciju atbrīvošana), ārstniecisko vingrošanu, fizikālo terapiju!

Ieguvis medicīnisko izglītību RSU 2016 gadā.

karjeru sāka kā fizioterapeita asistents Jaunķemeros un līdz šim strādājis ogres veselības centrā.

KONTAKTI