Dr. Jānis Osītis

Traumatologs-ortopēds, bērnu ķirurgs, vertebrologs

Dr. Osītis uzsāka strādat kā traumatologs ortopēds – Nacionālās Rehabilitācijas centrā Vaivaros, ķirurģijas un ortopēdijas rehabilitācijas nodaļā, kur pievērsās bērnu un pieaugušo mugurkaula deformāciju ķirurģiskai un konservatīvai ārstēšanai, iedzimtu patoloģiju ārstēšanai.Bērnu cerebrālas triekas seku ķirurģiskai un konservatīvai ārstēšanai.

Rehalibitācjas centrā strādāja līdz 2009. gadam. Šajā laikā aktīvi tika celta profesionālā klasifikācija stažējoties un izejot tālākizglītības kursus Vācijas, Francijas, Lielbritānijas un ASV klīnikās. 2009. gadā uzsāka strādat STAUFERKLINIKUM Schwaebisch Gmund mugurkaula ķirurģijas centrā. Tur nostrādāja līdz 2011. gada beigām.

 
Šajā periodā ieguva lielu pieredzi ķirurģiskā mugurkaula saslimšanu ārstēšanā visās tā sadaļās – no galvaskausa pamatnes līdz astes kaulam. No 2012. gada janvāra strādā kā operējošs mugurkaula ķirurgs P. Stradiņa klīniskās Universitātes
slimnīca, Neiroķirurģijas klīnikā, Bērnu klīniskā universitātes slimnīcā. Dr. Osītis ir arī operatīvā medicīniskā dienesta dežūrējošais vertebrologs un konsultants vertebroloģijā, un bērnu ortopēdijā.
Specializējas bērnu un pieaugušo mugurkaulu deformāciju un iedzimtu pataloģiju ārstēšanā.

KONTAKTI