Jautājumi

1. Pirms pāris mēnešiem pamežģīju celi. Pēc mežģījuma vienu nedēļu tas bija pietūcis. Aizgāju uztaisīju rentgenu, kauli lauzti nav. Mēnesi pēc traumas atsāku sportot taču celis atkal pietūka. Kad nesportoju pietūkuma nav. Ko Jūs ieteiktu darīt?
Jums ir ārējā meniska bojājums. Vajadzētu uztaisīt magnētisko rezonansi un griezties pie traumatologa.

.

2. Kādu laiku pēc slodzes, jūtu nelielas sāpes plecā. Pēc fiziskas slodzes roka sāp tā, ka nevaru pakustināt. Ko man darīt?
Tas ir atdures sindroms. Vajadzētu uztaisīt magnētisko rezonansi un griezties pie traumatologa. Iespējams Jums varētu palīdzēt blokāde plecā.

.

3. Pirms gada vasarā guvu pleca traumu. Nedaudz pasāpēja un pārgāja. Pirms diviem mēnešiem traumētais plecs sāka sāpēt, uz rokas atspiesties nevarēja. Uz doto brīdi sāpes ir tikai tad, ja roka atrodas ilgstoši saliektā stāvoklī vai ja nes kādu smagumu. Ko darīt?
Jums būtu jāuztaisa sonoskopija pleca locītavai, un jāgriežas pie traumatologa.

.

4. Ko darīt , lai likvidētu ceļu krikšķēšanu? Krikšķēšana parasti ir tupjoties, liecoties ceļgalos. Ja kāds laiks jāpavada saliektos ceļos, tad ir nelielas sāpes.
Iemesli varētu būt daudzi - skrimšļa problēma, meniska problēma vai kāda no deģeneratīvām saslimšanām. Jums būtu jāuztaisa obligāti rentgens un jādodas pie ārsta.

.

5. Slēpojot kritu un savainoju celi. divas nedēļas bija pietūcis un sāpēja. Pie ārsta negāju. Tagad sāku sportot. Pēc sporta sāp, brīžiem pie kustībām zūd atbalsts uz kājām.
Jums iespējams ir priekšējās krusteniskās saites bojājums. Būtu jāuztaisa magnētiskā rezonanse un jāgriežas pie traumatologa. Ja sāpes ir traucējošas, tad ieteicams būtu taisīt operāciju.

.

Izstrādāja: DEGO Interactive