Jaunumi

Atgriezties pie jaunumiem

PRP – ar trombocītiem bagātinātas plazmas injekcijas

2018-11-12 / Kategorija: Ziņas

Rietumu klīnika piedāvā nekaitīgu un efektīvu risinājumu locītavu sāpju gadījumā. PRP (Platelet Rich Plasma) injekcijas ir vienīgās, kas ne tikai spēj novērst sāpes un iekaisumu, bet arī pozitīvi ietekmē problēmas cēloni.

Visbiežāk locītavu saslimšanas sākas ar skrimšļa izmaiņām, kas saistītas ar kaulu sistēmas un locītavu novecošanās procesiem. Cilvēkam ir ļoti svarīgi, lai locītavu kustības būtu brīvas un bez sāpēm.

PRP terapijā izmanto plazmu, ko iegūst no pacienta asinīm, un injekcijas veidā ievada locītavā. Plazma satur paaugstinātu daudzumu trombocītu, kas izdala augšanas faktorus. PRP lokāli iedarbojas uz organisma audiem, veicinot dzīšanas, reģenerācijas un atjaunošanās procesus. Procedūra ilgst aptuveni 20 minūtes.

Klīniskie pētījumi ir apstiprinājuši šīs metodes efektivitāti, tādēļ to aizvien plašāk izmanto daudzās medicīnas jomās – ortopēdijā, mikroķirurģijā, traumatoloģijā, ginekoloģijā, uroloģijā, estētiskajā medicīnā u.c.

PRP injekcijas izmanto pleca, ceļa, pēdas, pirkstu locītavu vai gūžas sāpju gadījumā.

Rietumu klīnika piedāvā šo pakalpojumu par īpaši pievilcīgu cenu. Lai uzzinātu vairāk par procedūras norisi, rezultātiem vai ierobežojumiem, zvaniet, klīnikas personāls Jums laipni atbildēs.

 

Izstrādāja: DEGO Interactive